„Taniec to ukryty język duszy.” — Martha Graham

W Szkole Tańca Inspiracja wierzymy, że taniec jest wyjątkowym sposobem na wyrażenie siebie i odkrywanie głębszych emocji. To miejsce, gdzie dzieci, młodzież oraz panie 36+ i 60+ mogą odkryć, jak pięknie można komunikować się poprzez ruch i pasję.

Co oferujemy?

• Taniec dla Dzieci:
    Nasze zajęcia dla dzieci to wyjątkowa podróż do świata tańca, pełna radości i kreatywności. Pomagamy najmłodszym rozwijać umiejętności, budować pewność siebie i czerpać przyjemność z ruchu.
  • Zajęcia dla Pań 36+ i 60+:
    Dla kobiet w wieku 36+ oraz 60+ oferujemy lekki, przyjemny taniec, który łączy aktywność fizyczną z relaksem i zabawą. To doskonała okazja, by poprawić kondycję, zyskać nowe znajomości i odnaleźć radość w tańcu.
  • Profesjonalna Kadra:
    Nasze doświadczone instruktorki z pasją i zaangażowaniem prowadzą każde zajęcia, dbając o rozwój umiejętności uczestników oraz atmosferę pełną wsparcia i inspiracji.
  • Inspirujące Środowisko:
    W Szkole Tańca Inspiracja stawiamy na twórczą i wspierającą atmosferę, która pozwala odkrywać talenty i rozwijać pasję do tańca. Nasze zajęcia to nie tylko nauka kroków, ale także sposób na wyrażanie emocji i opowiadanie historii przez ruch.

Skontaktuj się z nami już dziś i zapisz się na pierwszą lekcję!

Nasza Kadra

Marina Jewsiukowa

Założycielka Szkoły Tańca Inspiracja

Pełna pasji pedagog i choreograf z ponad 30-letnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci tańca. Ukończyła Kolegium Kultury i Sztuki w Terebowli, specjalizując się w choreografii, a także Państwową Akademię w Kijowie, gdzie zdobyła wiedzę z zakresu reżyserii i pedagogiki.

Przez lata rozwinęła szeroki wachlarz umiejętności, które z radością przekazuje młodym tancerzom. Jako założycielka własnej szkoły stworzyła miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje pasje, czerpać radość z tańca i nabierać pewności siebie. Jej zajęcia wyróżniają się ciepłą atmosferą i indywidualnym podejściem, które inspirują młodych artystów do odkrywania własnego stylu i wyrażania siebie poprzez taniec.

Sonia Tratyn

Pedagog tańca z wykształceniem artystycznym i specjalizacją w pedagogice tańca. Z pasją przekazuje swoją wiedzę, inspirując młodych tancerzy do odkrywania radości z ruchu i wyrażania siebie poprzez taniec.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, tworzy przyjazną atmosferę na zajęciach, pomagając każdemu uczniowi rozwijać swój talent i pewność siebie na parkiecie.